FUARLARIMIZ

Zuchex

Tarsus Türkiye tarafından düzenlenen Zuchex, Türkiye'nin lider ev ve mutfak eşyaları fuarıdır. Uluslararası bir ihtisas fuarı olan Zuchex, aynı zamanda dünyanın en büyük üçüncü ev ve mutfak eşyaları fuarı olarak bölgesinde lider konumdadır. Sofra ve Mutfak Eşyaları, Pişirme Ekipmanları, Plastik Ev Eşyaları, Bahçe Aksesuarları, Ev Eşyaları, Dekoratif Ev ve Mutfak Eşyaları ile Elektrikli Ev Aletleri’ne yönelik çok çeşitli ürün grupları arasında alım yapmak isteyen satın almacılar için etkili bir buluşma noktası olan fuar, Türkiye ev ve mutfak eşyaları sektörünün büyüyüp gelişmesini ve hatta Ortadoğu’ya da uzanmasını sağlamaktadır. Zuchex'te sergilenen ürünlerin çeşitliliği ve zengin ürün yelpazesi, fuarı Avrasya'da rakipsiz kılmaktadır. Zuchex, 2019 senesinde yenilikçi ürünler sunan 574 katılımcıyı 108 ülkeden 32.734 ticari satın almacı ile buluşturmuştur.

Zuchex

Asansör İstanbul

Türkiye'den ve dünyadan 30.000 nitelikli alıcıyı bir araya getiren ve iki yılda bir 30 ülkeden 400 katılımcı firmaya sunan Asansör İstanbul, alanında dünyanın üç büyüğünden birisidir.

10-13 Mart 2022 tarihleri arasında kapılarını 17. kez açacak olan Asansör İstanbul’da alıcılar, konut ve ticari bina asansörlerinden hastane asansörlerine, ev içi asansör ve kişisel taşıyıcılardan oto asansörlerine, yük ve servis asansörlerinden engelli asansörlerine kadar dikey ulaşım teknolojileri ile yürüyen merdiven ve yollara ilişkin tüm yenilikleri bir arada inceleyebilecekler.

Asansör İstanbul

SIGN İstanbul

Türkiye'den ve dünyadan 25.000 nitelikli alıcıyı bir araya getiren ve her yıl 30 ülkeden 350 katılımcı firmaya sunan SIGN İstanbul, endüstriyel reklamcılık ve dijital baskı dünyasının kalbindedir.

9-12 Eylül 2021 tarihleri arasında kapılarını 22. kez açacak olan SIGN İstanbul’da alıcılar, endüstri akranlarıyla ağ kurup en yeni trendlerle güncel kalırken, dijital baskı, serigrafi ve tekstil baskısının yanı sıra lazer makineleri, LED sistemleri, endüstriyel reklam ürünleri, mürekkepler, 3D baskı teknolojisi ve görsel iletişim ve görüntüleme ekipmanları için uygun maliyetli makine aksamlarını da tedarik edecekler.

SIGN İstanbul

HOST İstanbul

Tarsus Türkiye tarafından düzenlenen, Türkiye'nin lider bahar sezonu ev ve mutfak eşyaları fuarıdır. Uluslararası bir ihtisas fuarı olan Zuchex portfolyosunda yer alan 15. Uluslararası Türkiye Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuarı HOST İstanbul, Türk üretici firmaların katılım gösterdiği, ihracat odaklı bir fuardır. Çok çeşitli ürün gruplarını kapsayan, Cam, Porselen ve Seramik, Paslanmaz Çelik, Ev Eşyaları, Dekoratif Ev ve Mutfak Eşyaları, Elektrikli Ev Aletleri ve Plastik Mutfak Eşyaları ürünleri satın almak isteyen satın almacılar için bir buluşma noktası olan fuar, Türkiye ev ve mutfak eşyaları sektörünün büyümesini ve gelişmesini, hatta Ortadoğu’ya da uzanmasını sağlamaktadır. HOST Istanbul 2022 yılında, dört gün boyunca yenilikçi ürünler sunan 150’den fazla katılımcı firmayı tüm dünyadan 12.000’in üzerinde ticari satın almacı ile buluşturacak.

Host İstanbul

The Flower and Plant Show

Tarsus Turkey tarafından SÜSBİR (Süs Bitkileri Üreticileri Alt Birliği) işbirliği ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya’nın en büyük bitki ve peyzaj fuarı The Flower and Plant Show’da iç ve dış mekan süs bitkilerinden çiçek ve çiçekçilik malzemelerine, fide ve tohumlardan dikey bahçe uygulamalarına, egzotik ağaçlardan milli bitkilere, sulama ekipmanlarından peyzaj uygulamalarına ve bahçe aksesuarlarına kadar yüzlerce yeni ürün, malzeme, ekipman ve teknolojiler bir arada sergilenmektedir. Her yıl aralarında belediyeler, kamu kurumları, inşaat ve peyzaj proje firmaları, turistik tesisler, yapı marketler, şehir planlamacıları ve mimarların da olduğu yurt içi ve yurt dışından binlerce satın almacıyı ağırlayan The Flower and Plant Show, Türk süs bitkileri sektörünü dünyaya açmaktadır.

Flower Show

GESS Türkiye

Eğitim alanındaki tüm tedarikçileri çatısı altında buluşturmayı amaçlayan GESS Türkiye ve Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi, sektörün nabzının tutulduğu, eğitim uzmanlarının en yeni ürün, teknoloji, hizmet ve uygulamaları yerinde görebildiği, yurt içi ve yurt dışından profesyonel alıcılar, devlet ve özel okul yöneticileri, müdürleri, sahipleri, yatırımcıları ve satın alma kararı veren yöneticileriyle tedarikçilerin doğrudan bir araya geldiği büyük bir teknoloji, bilgi ve ticaret platformudur. En yeni eğitim teknolojileri uygulamalarını görebileceğiniz, sınıflar için yeni ve heyecan verici ürünleri bulabileceğiniz ve eğitimin geleceği ile ilgili çok çeşitli konferanslara katılabileceğiniz tek platform olan GESS Türkiye, sektörün lider firmalarını yurt içinden ve yurt dışından binlerce satın almacı ile buluşturuyor.

Gess Turkey