Fuarlarımız

Zuchex

Tarsus Türkiye tarafından düzenlenen Zuchex, Türkiye'nin lider ev ve mutfak eşyaları fuarıdır. Uluslararası bir ihtisas fuarı olan Zuchex, aynı zamanda dünyanın en büyük üçüncü ev ve mutfak eşyaları fuarı olarak bölgesinde lider konumdadır. Sofra ve Mutfak Eşyaları, Pişirme Ekipmanları, Plastik Ev Eşyaları, Bahçe Aksesuarları, Ev Eşyaları, Dekoratif Ev ve Mutfak Eşyaları ile Elektrikli Ev Aletleri’ne yönelik çok çeşitli ürün grupları arasında alım yapmak isteyen satın almacılar için etkili bir buluşma noktası olan fuar, Türkiye ev ve mutfak eşyaları sektörünün büyüyüp gelişmesini ve hatta Ortadoğu’ya da uzanmasını sağlamaktadır. Zuchex'te sergilenen ürünlerin çeşitliliği ve zengin ürün yelpazesi, fuarı Avrasya'da rakipsiz kılmaktadır.

https://www.zuchex.com

Zuchex

Asansör İstanbul

Türkiye'den ve dünyadan 30.000 nitelikli alıcıyı bir araya getiren ve iki yılda bir 30 ülkeden 400 katılımcı firmaya sunan Asansör İstanbul, alanında dünyanın üç büyüğünden birisidir.

10-13 Mart 2022 tarihleri arasında kapılarını 17. kez açacak olan Asansör İstanbul’da alıcılar, konut ve ticari bina asansörlerinden hastane asansörlerine, ev içi asansör ve kişisel taşıyıcılardan oto asansörlerine, yük ve servis asansörlerinden engelli asansörlerine kadar dikey ulaşım teknolojileri ile yürüyen merdiven ve yollara ilişkin tüm yenilikleri bir arada inceleyebilecekler.

https://www.asansoristanbul.com

Asansör İstanbul

SIGN İstanbul

Türkiye'den ve dünyadan 25.000 nitelikli alıcıyı bir araya getiren ve her yıl 30 ülkeden 350 katılımcı firmaya sunan SIGN İstanbul, endüstriyel reklamcılık ve dijital baskı dünyasının kalbindedir.

8-11 Eylül 2022 tarihleri arasında kapılarını 23. kez açacak olan SIGN İstanbul’da alıcılar, endüstri akranlarıyla ağ kurup en yeni trendlerle güncel kalırken, dijital baskı, serigrafi ve tekstil baskısının yanı sıra lazer makineleri, LED sistemleri, endüstriyel reklam ürünleri, mürekkepler, 3D baskı teknolojisi ve görsel iletişim ve görüntüleme ekipmanları için uygun maliyetli makine aksamlarını da tedarik edecekler.

https://www.signistanbul.com

SIGN İstanbul

HOST İstanbul

Tarsus Türkiye tarafından düzenlenen, Türkiye'nin lider bahar sezonu ev ve mutfak eşyaları fuarıdır. Uluslararası bir ihtisas fuarı olan Zuchex portfolyosunda yer alan 15. Uluslararası Türkiye Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuarı HOST İstanbul, yerli üretici firmaların katılım gösterdiği, ihracat odaklı bir fuardır. Çok çeşitli ürün gruplarını kapsayan, Sofra ve Mutfak Eşyaları, Pişirme Ekipmanları, Plastik Ev Eşyaları / Bahçe Aksesuarları, Ev Eşyaları, Dekoratif Ev ve Mutfak Eşyaları ile Elektrikli Ev Aletleri satın almak isteyen satın almacılar için bir buluşma noktası olan fuar, Türkiye ev ve mutfak eşyaları sektörünün büyümesini ve gelişmesini, hatta Ortadoğu’ya da uzanmasını sağlamaktadır. HOST Istanbul 2022 yılında, dört gün boyunca yenilikçi ürünler sunan 200’den fazla katılımcı firmayı tüm dünyadan 12.000’in üzerinde ticari satın almacı ile buluşturacak.

https://www.hostistanbulfair.com

Host İstanbul

GESS Türkiye

Eğitim alanındaki tüm tedarikçileri çatısı altında buluşturmayı amaçlayan GESS Türkiye, sektörün nabzının tutulduğu, eğitim uzmanlarının en yeni ürün, teknoloji, hizmet ve uygulamaları yerinde görebildiği, yurt içi ve yurt dışından profesyonel alıcılar, devlet ve özel okul yöneticileri, müdürleri, sahipleri, yatırımcıları ve satın alma kararı veren yöneticileriyle tedarikçilerin doğrudan bir araya geldiği büyük bir teknoloji, bilgi ve ticaret platformudur. En yeni eğitim teknolojileri uygulamalarını görebileceğiniz, sınıflar için yeni ve heyecan verici ürünleri bulabileceğiniz ve eğitimin geleceği ile ilgili çok çeşitli konferanslara katılabileceğiniz tek platform olan GESS Türkiye, sektörün lider firmalarını yurt içinden ve yurt dışından binlerce satın almacı ile buluşturuyor.

https://www.gess-turkiye.com

Gess Türkiye

The Flower and Plant Show

Tarsus Turkey tarafından SÜSBİR (Süs Bitkileri Üreticileri Alt Birliği) işbirliği ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya’nın en büyük bitki ve peyzaj fuarı The Flower and Plant Show’da iç ve dış mekan süs bitkilerinden çiçek ve çiçekçilik malzemelerine, fide ve tohumlardan dikey bahçe uygulamalarına, egzotik ağaçlardan milli bitkilere, sulama ekipmanlarından peyzaj uygulamalarına ve bahçe aksesuarlarına kadar yüzlerce yeni ürün, malzeme, ekipman ve teknolojiler bir arada sergilenmektedir. Her yıl aralarında belediyeler, kamu kurumları, inşaat ve peyzaj proje firmaları, turistik tesisler, yapı marketler, şehir planlamacıları ve mimarların da olduğu yurt içi ve yurt dışından binlerce satın almacıyı ağırlayan The Flower and Plant Show, Türk süs bitkileri sektörünü dünyaya açmaktadır.

https://www.flowershow.com.tr

Flower Show

Promogift İstanbul

Tarsus Turkey Fuarcılık, Promosyon ve Matbaa Sanayici İş adamları Derneği’nin (PROMASİAD) iş birliğinde Promogift İstanbul isimli yeni bir fuar projesini hayata geçiriyor. İlk olarak 2019 yılında SIGN İstanbul içinde “Promosyon Sokağı” olarak başlayan, gördüğü yoğun ilgi üzerine sonraki fuarlarda da tekrarlanan projenin, bir adım daha ileri taşınarak 2023 senesinde ayrı bir fuar haline gelmesi kararlaştırıldı. Bu yıl 8-11 Eylül tarihlerindeki Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul içinde özel bir alan olarak projelendirilecek olan Promogift İstanbul, 2023’te ayrı bir organizasyon olarak fuar takvimindeki yerini alacak.

https://www.promogiftistanbul.com

Promogift Show

Go Green Türkiye

Go Green Türkiye,Sürdürülebilir yaşam ve çevre için sıfır emisyon hedefiyle, Türkiye’de elektrikli araç ve şarj teknolojileri sektörünün gelişmesi ve tüm sektör paydaşlarını bir araya getirmek misyonuyla yola çıktı. Go Green Türkiye Fuarı, 16-18 Kasım 2023 tarihinde, elektrikli araç sektörünün başkenti Bursa’da gerçekleştirilecek. Go Green Türkiye 2023’te, elektrikli araçlar (otomobil, motosiklet, bisiklet, lokomotif, iş makineleri vb.), şarj donanım ve yazılımı, akıllı ve hızlı şarj çözümleri, pil ve pil teknolojisi yönetim sistemleri, akıllı şebeke çözümleri, sertifikasyon, test ve ölçüm hizmetleri dahil olmak üzere elektrikli araç sektörüne dair her şeye ulaşmak mümkün.

https://www.gogreenturkiye.com

Go Green Türkiye