Hakkımızda

Tarsus Group, kurulmuş olduğu 1998 yılından bu yana, geniş bir endüstri yelpazesine yayılan öncü markalarla portföyünü oluşturmuştur.

Tarsus Group, yerel pazarlarda güçlü varlığını ortaya koyma aşamasında olağanüstü pazar bilgisine sahip sadık bir ekip yetiştirirken, aynı zamanda sağlam bir uluslararası müşteri tabanı da geliştirmiştir.

Tarsus Group, Türkiye pazarındaki faaliyetlerine 2011 yılında başlamıştır. Tarsus Turkey, 2018 yılında kurulmuş olup, altı farklı sektörü kapsayan 7 sektör lideri ihtisas fuarı organize etmektedir.

Tarsus Group 1998 yılındaki kuruluşundan bu yana, olağanüstü pazar bilgisine sahip sadık bir ekip oluştururken, yerel pazarlarda güçlü bir varlığa sahip sadık, uluslararası bir müşteri tabanı oluşturmayı başarmıştır. Stratejinin merkezinde büyüme isteği yer alır: Fırsatlara hızlı bir şekilde yanıt verilir ve girişimci ruh şirketin her kademesine yansıtılır.

Tarihçemiz

Tarsus, tarihi M.Ö. 8. yüzyıla kadar uzanan antik bir güney kenti olarak sosyal, tarımsal ve ekonomik faaliyetlerin merkezi olmuştur ve bu da Tarsus Group’un modern iş faaliyetlerine geçmişin bir yansımasıdır. Bölgesel kalkınmaya odaklı bir dizi satın alma eylemi ve organik büyüme yaklaşımı sayesinde Tarsus Group, B2B etkinlikleri ile medyada lider bir isim haline gelmiştir. Tarsus Group 1998 yılından beri faaliyet göstermekte olup, 2019 yılında Charterhouse unvanlı özel bir sermaye şirketi tarafından satın alınmıştır.