ZUCHEX SOURCING WEEK | 16-20 KASIM 2020

Ev ve mutfak eşyaları üreticileri, Kasım ayındaki uluslararası online satın alma haftasında, yeni koleksiyonlarını dijital ortamda dünya ile buluşturacak.

Ev ve mutfak eşyaları üreticileri, Kasım ayındaki uluslararası online satın alma haftasında, yeni koleksiyonlarını dijital ortamda dünya ile buluşturacak. Sektörün küresel ölçekteki en önemli fuarlarından birisi olan Zuchex’in düzenleyicisi Tarsus Türkiye tarafından Zücder (Züccaciyeciler Derneği) işbirliğinde 16-20 Kasım 2020 tarihlerinde organize edilecek “Zuchex Sourcing Week” etkinliği, yurt içi ve yurt dışından tüm satın almacılara açık olacak.

Tüm dünyadan satın alma yetkililerinin davet edileceği ve online olarak düzenlenecek “Zuchex Sourcing Week”, yüksek bütçeli satın almacıları yerli üreticilerle buluşturacak. Zuchex katılımcılarına özel olarak hayata geçirilen Zuchex Sourcing Week, katılımcı firmaların ve satın almacıların çevrimiçi etkileşim kurmalarını ve online toplantı düzenlemelerini sağlayacak.

Yerli Ev ve Mutfak Eşyaları Sektörü’nün, 2019’da gerçekleştirdiği 4,6 milyar dolarlık ihracat başarısında büyük katkısı olan ve her yıl lider perakende firmalarının yeni alımlar için ziyaret ettiği ve sektörün ihracatında önemli bir rol oynayan Zuchex, geçtiğimiz Eylül ayındaki son fuarda 1,5 milyar dolarlık ticarete ev sahipliği yaptı. Bu defa Kasım ayında Zücder işbirliği ile düzenlenecek olan “Zuchex Sourcing Week” ile ev ve mutfak eşyaları üreticileri, bu program sayesinde hem ürünlerini ihraç edebilecek hem de Türkiye’nin dört bir yanındaki satın almacılara ulaşabilecek.

Küresel bir marka olan Zuchex, sahip olduğu satın almacı portföyü ile 2020 yılında yaşanan bütün zorlukları unutturarak ev ve mutfak eşyaları üreticilerinin ticaret hacmini artırmaya devam edecek. 16-20 Kasım tarihlerinde online olarak gerçekleştirilecek olan “Zuchex Sourcing Week”, sektördeki ticarete yeni bir bakış açısı getirecek. Hem ev ve mutfak eşyaları sektöründe faaliyet gösteren yerli üreticiler, hem de küresel perakende firmalarının satın alma yetkilileri için yepyeni bir deneyim olacak bu etkinlik, sağlayacağı ticari hacim ile Zuchex’e katılan firmaların değişen şartlara uyum sağlamasını ve 2021’e daha güçlü girmelerini kolaylaştıracak”